Autor:

RobCiel

Utworzono:

07.05.2016

W dniu 7 maja 2016 roku podopieczni Trenera Emila Adamczuka rozegrali kolejny mecz ligowy. Tym razem podejmowali na własnym boisku drużynę Delta Warszawa.
Od pierwszych minut Znicz dominował na boisku i budował więcej akcji, ale również nie ustrzegł się błędów. Pierwszą bramkę dla Gospodarzy, po podaniu Oskara Melicha, zdobył Kacper Cuprzyński.
W drugiej kwarcie konsekwentnie Znicz próbował atakować bramkę Delty. Jedna z akcji zakończyła się bramką. Jej strzelcem był Oskar Melich. Asystę zaliczył Marek Janik.
Trzecia część spotkania wyglądała podobnie do poprzednich i również zakończyła się podwyższeniem wyniku. Po raz drugi w spotkaniu bramkę zdobył Oskar Melich. Tym razem asystował Dawid Andrzejczak.
Ostatnie 15 minut meczu rozpoczęło się niestety od straty bramki. Jednak Znicz przystąpił do ataku ze zdwojoną siłą. Zawodnicy Delty byli już wyraźnie zmęczeni i zostawiali więcej miejsca do gry drużynie z Pruszkowa. Najpierw bramkę z rzutu wolnego, precyzyjnym strzałem z daleka, zdobył Szymon Cieloch. Następnie po raz trzeci w meczu piłkę w bramce Gości umieścił Oskar Melich (asysta Franciszek Bożyk). Wynik meczu w ostatnich sekundach ustalił Marek Janik (asysta Oskar Melich).
Mecz zakończył się zasłużoną wygraną Znicza Pruszków z ostatecznym wynikiem 6:1.

Gratulujemy całej drużynie kolejnej wygranej i trzymamy kciuki za następne spotkania, a Rodzicom dziękujemy za donośny i kulturalny (jak zawsze) doping.