RobCiel

Utworzono:

25.04.2016

W dniu 23 kwietnia 2016 roku mieliśmy przyjemność obejrzenia szlagieru 4 kolejki rozgrywek ligowych rocznika 2006: Znicz Pruszków zmierzył się na wyjeździe z Kosą Konstancin.
Od pierwszych minut drużyny badały się wzajemnie na boisku. Kosa próbowała na początku dyktować tempo gry, ale Znicz na to nie pozwolił. W ciągu pierwszych 15 minut każdy z zespołów próbował strzałów na bramkę przeciwnika, ale bezskutecznie.
W drugiej kwarcie po stałym fragmencie gry zespół z Pruszkowa zdobył pierwszą bramkę. Precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego popisał się kapitan naszej drużyny Franciszek Bożyk. Kosa próbowała zdobyć wyrównującego gola grając z kontry, ale nie byli w stanie pokonać naszego bramkarza. Wojciech Banasik wielokrotnie udowadniał, że jest w bardzo dobrej dyspozycji.
Trzecia część spotkania, pomimo wielu prób z każdej ze stron, nie przyniosła zmiany wyniku.
Mecz rozstrzygnął się dopiero w ostatniej kwarcie. Najpierw Kosa, po rzucie wolnym, zdołała doprowadzić do remisu. Kilka minut później bramkę dla Znicza zdobył Dawid Andrzejczak (asysta Szymon Cieloch). Zwycięstwo Gości było tuż tuż, ale w ostatnich minutach spotkania Kosa zdołała odrobić straty i aż dwukrotnie umieścić piłkę w bramce Znicza.
Mecz zakończył się wygraną Gospodarzy 3:2, ale trzeba pochwalić zawodników obydwu drużyn za bardzo dobrą postawę.

Gratulujemy drużynie przeciwnej zwycięstwa, a naszej drużynie dziękujemy za walkę do końcowego gwizdka. To było wspaniałe widowisko. Chłopaki, uszy do góry, następnym razem wygramy !!!