Znicz Pruszków Gospodarze
Promyk Nowa Sucha Goście

17.04.2016

W dniu 17.04.2016 podopieczni Trenera Emila Adamczuka zagrali kolejny mecz ligowy. Tym razem podejmowali na własnym boisku zespół Promyk Nowa Sucha.
Znicz Pruszków zdecydowanie dominował na boisku, a drużyna przeciwna ograniczała się do obrony. Nasz bramkarz podczas całego spotkania miał tylko kilka razy kontakt z piłką.
Worek z bramkami, w pierwszej części spotkania, otworzył Bartek Pawłowski po asyście Kazimierza Maciesowicza. Drugą bramkę zdobył precyzyjnym strzałem z dystansu Franciszek Bożyk (asysta Kazimierz Maciesowicz). W kolejnej kwarcie padła tylko jedna bramka, a jej autorem był Damian Soszyński - przy golu asystował Dawid Andrzejczak. Trzecia część spotkania przyniosła kolejną bramkę, po strzale Kazimierza Maciesowicza i rykoszecie od zawodnika Gości. Ostatnia kwarta pozwoliła Zniczowi na podwyższenie wyniku o dwie bramki. Najpierw gola zdobył Bartek Pawłowski (asysta Marek Janik), a następnie do bramki Gości piłkę skierował Mateusz Pawlak, bo bardzo dobrym podaniu od Bartka Pawłowskiego.
Mecz zakończył się wynikiem 6:0.
Gratulujemy kolejnej wygranej i trzymamy kciuki za następne spotkania.