Autor:

RobCiel

Utworzono:

10.04.2016

W dniu 10.04.2016 nasz zespół, w ramach drugiej kolejki rozgrywek ligowych, zagrał na wyjeździe przeciwko Unii Boryszew. W spotkaniu widać było wyraźną przewagę drużyny z Pruszkowa. Gospodarzom udało się oddać kilka celnych strzałów na bramkę Znicza, jednak dzięki świetnej dyspozycji naszego bramkarza Wojtka Banasika, przeciwnik miał duży problem, aby zamienić je na gole.
W pierwszej kwarcie bramki dla Gości zdobyli: Dawid Andrzejczak i Kacper Cuprzyński (asysta Marek Janik).
Konsekwentna gra Znicza przyniosła kolejne bramki w drugiej części spotkania. Strzelcami byli: Marek Janik (asysta Dawid Andrzejczak) i Dawid Andrzejczak.
W trzeciej kwarcie podopieczni Trenera Emila Adamczuka nadal grali ofensywnie, co pozwoliło zdobyć następne trzy gole. Po raz kolejny w tym spotkaniu piłkę w bramce umieścił Marek Janik oraz dwukrotnie Kacper Cuprzyński (przy drugiej bramce Kacpra asystował Bartek Pawłowski).
Ostatnie 15 minut również obfitowało w bramki. Tym razem dla Znicza gole zdobyli: Szymon Pawlak (asysta Dawid Andrzejczak) oraz Damian Soszyński (asysta Jan Luberski). W tej części spotkania, po błędzie obrony, Unia Boryszew zdołała zdobyć honorowego gola.
Mecz zakończył się wynikiem 1:9 i Znicz Pruszków zanotował kolejne 3 punkty w tabeli.

Gratulujemy całej drużynie i Trenerowi wygranej, a Rodzicom dziękujemy za doping.